Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > WW1FT887R
Permintaan Quote
Melayu
1450327Image WW1FT887R.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT887R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    WW1FT887R
  • Penerangan
    RES 887 OHM 1W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Siri
    WW
  • Mod panel
    887 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    WW 1 887 1% R