Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > WW1FT8R45
Permintaan Quote
Melayu
3992781Image WW1FT8R45.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT8R45
  • Nombor Bahagian
    WW1FT8R45
  • Penerangan
    RES 8.45 OHM 1W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Mod panel
    8.45 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Nama lain
    WW 1 8.45 1% R