Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > L081S472LF
Permintaan Quote
Melayu
155015Image L081S472LF.TT Electronics
L081S472LF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    L081S472LF
  • Penerangan
    RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-SIP
  • Saiz / Dimensi
    0.800" L x 0.098" W (20.32mm x 2.50mm)
  • Siri
    L, BI
  • Resistor-Ratio-Drift
    ±50 ppm/°C
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    4.7k
  • Power Per Element
    125mW
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    8-SIP
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    7
  • Bilangan Pins
    8
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.200" (5.08mm)
  • Penerangan terperinci
    4.7k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP