Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > L083S104LF
Permintaan Quote
Melayu
6291409Image L083S104LF.TT Electronics
L083S104LF
  • Nombor Bahagian
    L083S104LF
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SIP
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-SIP
  • Saiz / Dimensi
    0.800" L x 0.098" W (20.32mm x 2.50mm)
  • Siri
    L, BI
  • Resistor-Ratio-Drift
    ±50 ppm/°C
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    100k
  • Power Per Element
    200mW
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    8-SIP
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    4
  • Bilangan Pins
    8
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.200" (5.08mm)
  • Penerangan terperinci
    100k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP