Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > PSP7WSJB-33R
Permintaan Quote
Melayu
4424421Image PSP7WSJB-33R.Yageo
PSP7WSJB-33R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PSP7WSJB-33R
  • Penerangan
    RES 33 OHM 7W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.354" Square x 0.984" L (9.00mm x 25.00mm)
  • Mod panel
    33 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    7W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 350°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Penerangan terperinci
    33 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound