Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > PSP7WSJB-3K3
Permintaan Quote
Melayu
613208Image PSP7WSJB-3K3.Yageo
PSP7WSJB-3K3
  • Nombor Bahagian
    PSP7WSJB-3K3
  • Penerangan
    RES 3.3K OHM 7W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.354" Square x 0.984" L (9.00mm x 25.00mm)
  • Mod panel
    3.3 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    7W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 350°C
  • Penerangan terperinci
    3.3 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound