Rumah > Produk > Optoelectronics > Modul paparan - LCD, OLED, Graphic > ULCD-24PTU
Permintaan Quote
Melayu
6059027Image ULCD-24PTU.4D Systems
ULCD-24PTU
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ULCD-24PTU
  • Penerangan
    MOD TFT-LCD 2.4" 240X320 TOUCH
  • Model ECAD
  • melihat Kawasan
    36.72mm W x 48.96mm H
  • Skrin sentuh
    Resistive
  • Siri
  • Nama lain
    ULCD24PTU
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    TTL
  • Graphics Warna
    Red, Green, Blue (RGB)
  • dot Saiz
  • dot Pixels
    240 x 320
  • dot Pitch
    0.15mm W x 0.15mm H
  • Jenis paparan
    TFT - Color
  • Mod paparan
    Transmissive
  • Diagonal Saiz Skrin
    2.4" (60.96mm)
  • Penerangan terperinci
    Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 2.4" (60.96mm) 240 x 320