Rumah > Produk > Optoelectronics > Modul paparan - LCD, OLED, Graphic > ULCD-24PTU-PI
Permintaan Quote
Melayu
7044249Image ULCD-24PTU-PI.4D Systems
ULCD-24PTU-PI
  • Nombor Bahagian
    ULCD-24PTU-PI
  • Penerangan
    LCD PK 2.4" RASPB PI SHIELD&CBL
  • Model ECAD
  • melihat Kawasan
    36.72mm W x 48.96mm H
  • Nama lain
    ULCD24PTUPI
  • dot Pitch
    0.15mm W x 0.15mm H
  • Diagonal Saiz Skrin
    2.4" (60.96mm)
  • Penerangan terperinci
    Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 2.4" (60.96mm) 240 x 320