Rumah > Produk > Optoelectronics > Modul paparan - LCD, OLED, Graphic > ULCD-32PTU
Permintaan Quote
Melayu
6949998Image ULCD-32PTU.4D Systems
ULCD-32PTU
  • Nombor Bahagian
    ULCD-32PTU
  • Penerangan
    MOD TFT-LCD 3.2" 240X320 TOUCH
  • Model ECAD
  • melihat Kawasan
    48.60mm W x 64.80mm H
  • Nama lain
    ULCD32PTU
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • dot Pitch
    0.20mm W x 0.20mm H
  • Diagonal Saiz Skrin
    3.2" (81.28mm)
  • Penerangan terperinci
    Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 3.2" (81.28mm) 240 x 320
  • latar
    LED - White
  • Warna latar belakang
ULCD-28PTU-AR
ULCD-28PTU-AR
Penerangan: LCD ARDUINO 2.8" SHIELD & CBL
Pengilang: 4D Systems
ULCD-43
ULCD-43
Penerangan: 4.3" 480X272 PIXEL INTELLIGENT L