Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > AISC-0603-R012G-T
Permintaan Quote
Melayu
4359544Image AISC-0603-R012G-T.Abracon Corporation
AISC-0603-R012G-T
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    AISC-0603-R012G-T
  • Penerangan
    FIXED IND 12NH 600MA 130 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±2%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    AISC-0603
  • penilaian
  • Q @ Freq
    35 @ 250MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
    AISC-0603-R012G-TTR
    AISC0603R012GT
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ceramic
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    250MHz
  • inductance
    12nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    6GHz
  • Penerangan terperinci
    12nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 130 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    130 mOhm Max
  • Rating Semasa
    600mA