Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > AISC-0603-R018G-T
Permintaan Quote
Melayu
3212923Image AISC-0603-R018G-T.Abracon Corporation
AISC-0603-R018G-T
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    AISC-0603-R018G-T
  • Penerangan
    FIXED IND 18NH 550MA 150 MOHM
  • Toleransi
    ±2%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
  • Q @ Freq
    37 @ 250MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    AISC-0603-R018G-TTR
    AISC0603R018GT
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    250MHz
  • inductance
    18nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    5.5GHz
  • Penerangan terperinci
    18nH Unshielded Wirewound Inductor 550mA 150 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    150 mOhm Max
  • Rating Semasa
    550mA