Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > AISC-0603-R012J-T
Permintaan Quote
Melayu
6247244Image AISC-0603-R012J-T.Abracon Corporation
AISC-0603-R012J-T
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    AISC-0603-R012J-T
  • Penerangan
    FIXED IND 12NH 600MA 130 MOHM
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
  • Q @ Freq
    35 @ 250MHz
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    250MHz
  • inductance
    12nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    6GHz
  • Penerangan terperinci
    12nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 130 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    130 mOhm Max
  • Rating Semasa
    600mA