Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > FNP300-1012G
Permintaan Quote
Melayu
2489941Image FNP300-1012G.Bel
FNP300-1012G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    FNP300-1012G
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 2X12V 300W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    12V
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Pengasingan
    4kV
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Front End
  • Saiz / Dimensi
    4.00" L x 1.65" W x 8.50" H (101.6mm x 41.9mm x 215.9mm)
  • Siri
    FNP300
  • Kuasa (Watt)
    300W
  • Nama lain
    FNP3001012G
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 50°C
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Rack Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Beban minimum yang diperlukan
    No
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Adjustable Output, I²C™ Interface, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
  • kecekapan
    83%
  • Penerangan terperinci
    Front End AC DC Converter 2 Output 12V 12V 25A, 700mA 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    25A, 700mA