Rumah > Produk > Perintang > Perintang khusus > FNPXR0010F
Permintaan Quote
Melayu
FNPXR0010F
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    FNPXR0010F
  • Penerangan
    RESISTOR SHUNT 0.001 OHM 1% 500W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Jenis
    Shunt, Battery
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±5ppm/°C
  • Siri
    FNP
  • Mod panel
    1 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    500W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Penerangan terperinci
    1 mOhms ±1% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±5ppm/°C Chassis Mount