Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > FNP600-48G
Permintaan Quote
Melayu
4756577Image FNP600-48G.Bel
FNP600-48G
Dalam stok
40+
  • Nombor Bahagian
    FNP600-48G
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 48V 600W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    48V
  • Voltan - Pengasingan
    4kV
  • Voltan - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Front End
  • Saiz / Dimensi
    11.74" L x 1.60" W x 3.30" H (298.2mm x 40.6mm x 83.8mm)
  • Siri
    FNP600
  • Kuasa (Watt)
    600W
  • Nama lain
    FNP600-48G-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Rack Mount
  • Beban minimum yang diperlukan
    No
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • kecekapan
    89%
  • Penerangan terperinci
    Front End AC DC Converter 1 Output 48V 12.6A 90 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    12.6A