Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH5D28R-5R0
Permintaan Quote
Melayu
6548184Image SCRH5D28R-5R0.Bel
SCRH5D28R-5R0
  • Nombor Bahagian
    SCRH5D28R-5R0
  • Penerangan
    FIXED IND 5UH 3.38A 31.1 MOHM
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
  • Siri
    SCRH5D28R
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    5µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    5µH Shielded Inductor 3.38A 31.1 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    31.1 mOhm Max
  • Rating Semasa
    3.38A
  • Semasa - Ketepuan
    1.85A