Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH62-180
Permintaan Quote
Melayu
6171356Image SCRH62-180.Bel
SCRH62-180
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SCRH62-180
  • Penerangan
    FIXED IND 18UH 1.05A 270 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    SCRH62
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    18µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    18µH Shielded Inductor 1.05A 270 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    270 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.05A
  • Semasa - Ketepuan
    800mA