Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH5D28R-8R0
Permintaan Quote
Melayu
1105050Image SCRH5D28R-8R0.Bel
SCRH5D28R-8R0
  • Nombor Bahagian
    SCRH5D28R-8R0
  • Penerangan
    FIXED IND 8UH 2.7A 49.9 MOHM SMD
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
  • Siri
    SCRH5D28R
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    8µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    8µH Shielded Inductor 2.7A 49.9 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    49.9 mOhm Max
  • Rating Semasa
    2.7A
  • Semasa - Ketepuan
    1.5A