Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > A5KP10CA-G
Permintaan Quote
Melayu
9263Image A5KP10CA-G.Comchip Technology
A5KP10CA-G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
250+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    A5KP10CA-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 10V 17V R-6
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    10V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    17V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    11.1V
  • Jenis
    Zener
  • Pembekal Peranti Pakej
    R-6
  • Siri
    Automotive, AEC-Q101
  • Perlindungan Talian kuasa
    No
  • Power - Pulse Peak
    5000W (5kW)
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    R6, Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    294.12A