Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > A5KP12CA-G
Permintaan Quote
Melayu
4029053Image A5KP12CA-G.Comchip Technology
A5KP12CA-G
  • Nombor Bahagian
    A5KP12CA-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 12V 19.9V R-6
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    12V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    19.9V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    13.3V
  • Power - Pulse Peak
    5000W (5kW)
    R6, Axial
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    251.26A