Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > A5KP110CA-G
Permintaan Quote
Melayu
2066304Image A5KP110CA-G.Comchip Technology
A5KP110CA-G
  • Nombor Bahagian
    A5KP110CA-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 110V 177V R-6
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    110V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    177V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    122V
  • Power - Pulse Peak
    5000W (5kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    28.25A