Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV04A260JB-G
Permintaan Quote
Melayu
3756978Image TV04A260JB-G.Comchip Technology
TV04A260JB-G
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    TV04A260JB-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 26V 42.1V SMA
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    26V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    42.1V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    28.9V
  • Power - Pulse Peak
    400W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    9.5A