Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV04A301JB-G
Permintaan Quote
Melayu
6437851Image TV04A301JB-G.Comchip Technology
TV04A301JB-G
  • Nombor Bahagian
    TV04A301JB-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 300V 486V SMA
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    300V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    486V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    335V
  • Power - Pulse Peak
    400W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    820mA