Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV04A300JB-G
Permintaan Quote
Melayu
2505530Image TV04A300JB-G.Comchip Technology
TV04A300JB-G
  • Nombor Bahagian
    TV04A300JB-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 30V 48.4V SMA
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    30V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    48.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    33.3V
  • Power - Pulse Peak
    400W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    8.26A