Rumah > Produk > geganti > Penceramah (pepejal negeri) > PM2260D25VRH
Permintaan Quote
Melayu
2629207Image PM2260D25VRH.Crydom
PM2260D25VRH
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PM2260D25VRH
  • Penerangan
    RELAY SSR 600V 25A PNL MNT
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    48 ~ 600 V
  • Voltan - Input
    4 ~ 32VDC
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Siri
    PM22
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Module
  • Jenis output
    AC
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • beban Semasa
    25A