Rumah > Produk > geganti > Penceramah (pepejal negeri) > PM2260D50VRH
Permintaan Quote
Melayu
5142263Image PM2260D50VRH.Crydom
PM2260D50VRH
  • Nombor Bahagian
    PM2260D50VRH
  • Penerangan
    RELAY SSR 600V 50A PNL MNT
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    48 ~ 600 V
  • Voltan - Input
    4 ~ 32VDC
  • beban Semasa
    50A