Rumah > Produk > geganti > Penceramah (pepejal negeri) > PM2260D25VRJH
Permintaan Quote
Melayu
1412212Image PM2260D25VRJH.Crydom
PM2260D25VRJH
  • Nombor Bahagian
    PM2260D25VRJH
  • Penerangan
    RELAY SSR 600V 25A PNL MNT
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    48 ~ 600 V
  • Voltan - Input
    4 ~ 32VDC
  • beban Semasa
    25A