Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32671L9153J289
Permintaan Quote
Melayu
4407637Image B32671L9153J289.EPCOS
B32671L9153J289
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3320+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32671L9153J289
  • Penerangan
    CAP FILM 0.015UF 5% 1KVDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1000V (1kV)
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    B32671L
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • ciri-ciri
    High Temperature
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.015µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    0.015µF