Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32671L9562J289
Permintaan Quote
Melayu
562810
B32671L9562J289
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    B32671L9562J289
  • Penerangan
    CAP FILM 5600PF 5% RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Toleransi
    ±5%
  • Siri
    B32671L
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • ciri-ciri
    High Temperature
  • Penerangan terperinci
    5600pF Film Capacitor Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    5600pF