Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32671L9472K000
Permintaan Quote
Melayu
946522
B32671L9472K000
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    B32671L9472K000
  • Penerangan
    CAP FILM 4700PF 10% 1KVDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1000V (1kV)
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
  • Siri
    B32671L
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B32671L9472K
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 110°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.354" (9.00mm)
  • ciri-ciri
    High Temperature
  • Penerangan terperinci
    4700pF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    4700pF