Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43509F2477M000
Permintaan Quote
Melayu
B43509F2477M000
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B43509F2477M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP-IN
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B43509
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.53A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43509F2477M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    170 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 170 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF