Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43510A0188M007
Permintaan Quote
Melayu
203871Image B43510A0188M007.EPCOS
B43510A0188M007
Dalam stok
132+
  • Nombor Bahagian
    B43510A0188M007
  • Penerangan
    CAP ALUM 1800UF 20% 420V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    420V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.575" Dia (40.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    7.84A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43510A 188M 7
    B43510A 188M 7
    B43510A188M7-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.984" (25.00mm)
  • galangan
    100 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.016" (102.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    65 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1800µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 65 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1800µF