Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43510A0128M000
Permintaan Quote
Melayu
1362482Image B43510A0128M000.EPCOS
B43510A0128M000
Dalam stok
132+
  • Nombor Bahagian
    B43510A0128M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 1200UF 20% 420V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    420V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5.54A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43510A 128M
    B43510A128M
    B43510A128M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.984" (25.00mm)
  • galangan
    140 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.016" (102.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    100 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1200µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 100 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1200µF