Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43644A2567M007
Permintaan Quote
Melayu
4033599Image B43644A2567M007.EPCOS
B43644A2567M007
Dalam stok
640+
  • Nombor Bahagian
    B43644A2567M007
  • Penerangan
    ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 2
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Siri
    B43644
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.64A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43644A2567M 7
    B43644A2567M7
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    440 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    290 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 290 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    560µF