Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43644A5337M000
Permintaan Quote
Melayu
3291564Image B43644A5337M000.EPCOS
B43644A5337M000
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B43644A5337M000
  • Penerangan
    ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 4
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    B43644
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.70A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43644A5337M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    470 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    90 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    330µF