Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43644A5277M007
Permintaan Quote
Melayu
4891235Image B43644A5277M007.EPCOS
B43644A5277M007
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B43644A5277M007
  • Penerangan
    CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B43644
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.46A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43644A5277M 7
    B43644A5277M 7
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    550 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    360 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 360 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    270µF