Rumah > Produk > penapis > Penapis EMI / RFI (LC, RC Rangkaian) > SBSMP5000102MXT
Permintaan Quote
Melayu
2089471Image SBSMP5000102MXT.Knowles Syfer
SBSMP5000102MXT
  • Nombor Bahagian
    SBSMP5000102MXT
  • Penerangan
    FILTER LC(PI) 1000PF SMD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • nilai
    C = 1000pF
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Siri
    SBSM
  • Rintangan - Channel (ohm)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
  • Nama lain
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi
    0.130" (3.30mm)
  • Penerangan terperinci
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1000pF 10A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
  • Semasa
    10A
  • Pusat / frekuensi Cutoff
  • Nilai pengecilan
    34dB @ 100MHz