Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SBSMP2000104MXB
Permintaan Quote
Melayu
SBSMP2000104MXB
Dalam stok
100+
  • Nombor Bahagian
    SBSMP2000104MXB
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Siri
    SBSM
  • penilaian
  • Pakej / Kes
    2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Kehilangan Insertion
    44dB @ 100MHz
  • Ketinggian (Max)
    0.133" (3.38mm)
  • Penerangan terperinci
    0.1µF Feed Through Capacitor 200V 10A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    10A
  • kemuatan
    0.1µF