Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SBSMP0500474MXB
Permintaan Quote
Melayu
672964
SBSMP0500474MXB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SBSMP0500474MXB
  • Penerangan
    CAP CER
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W x 0.133" H (5.70mm x 5.00mm x 3.38mm)
  • Siri
    SBSM
  • penilaian
  • Pakej / Kes
    2220 (5750 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Kehilangan Insertion
    44dB @ 100MHz
  • Ketinggian (Max)
    0.133" (3.38mm)
  • Penerangan terperinci
    0.47µF Feed Through Capacitor 50V 20A 2220 (5750 Metric)
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    20A
  • kemuatan
    0.47µF