Rumah > Produk > penapis > Penapis EMI / RFI (LC, RC Rangkaian) > SBSMP2000104MXR
Permintaan Quote
Melayu
SBSMP2000104MXR
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    SBSMP2000104MXR
  • Voltan - Rated
    200V
  • nilai
    C = 0.1µF
  • Jenis
    Low Pass
  • Teknologi
    LC (Pi)
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Siri
    SBSM
  • Rintangan - Channel (ohm)
  • Pakej / Kes
    2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Saluran
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    0.133" (3.38mm)
  • Turutan penapis
    3rd
  • Perlindungan ESD
    No
  • Penerangan terperinci
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.1µF 20A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
  • Semasa
    20A
  • Pusat / frekuensi Cutoff
  • Nilai pengecilan
    44dB @ 100MHz