Rumah > Produk > penapis > Penapis EMI / RFI (LC, RC Rangkaian) > SBSMP0500474MXR
Permintaan Quote
Melayu
SBSMP0500474MXR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SBSMP0500474MXR
  • Penerangan
    SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • nilai
    C = 0.47µF
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Siri
    SBSM
  • Rintangan - Channel (ohm)
  • Pakej / Kes
    2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    0.133" (3.38mm)
  • Penerangan terperinci
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.47µF 20A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
  • Semasa
    20A
  • Pusat / frekuensi Cutoff
  • Nilai pengecilan
    44dB @ 100MHz