Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > APT15DQ120BCTG
Permintaan Quote
Melayu
6198740Image APT15DQ120BCTG.Microsemi
APT15DQ120BCTG
  • Nombor Bahagian
    APT15DQ120BCTG
  • Penerangan
    DIODE ARRAY GP 1200V 15A TO247
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    3.3V @ 15A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    1200V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-247 [B]
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    240ns
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-247-3
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 175°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Standard
  • Konfigurasi diod
    1 Pair Common Cathode
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1200V 15A Through Hole TO-247-3
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    100µA @ 1200V
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    15A