Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Single > APT15DQ120KG
Permintaan Quote
Melayu
639863Image APT15DQ120KG.Microsemi
APT15DQ120KG
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    APT15DQ120KG
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    3.3V @ 15A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    1200V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220 [K]
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    240ns
  • Pakej / Kes
    TO-220-2
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 175°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    32 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Penerangan terperinci
    Diode Standard 1200V 15A Through Hole TO-220 [K]
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    100µA @ 1200V
  • Semasa - Purata Rectified (Io)
    15A