Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Single > APT15DQ60BG
Permintaan Quote
Melayu
999093Image APT15DQ60BG.Microsemi
APT15DQ60BG
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    APT15DQ60BG
  • Penerangan
    DIODE GEN PURP 600V 15A TO247
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    2.4V @ 15A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    600V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-247 [B]
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    19ns
  • Pakej / Kes
    TO-247-3
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 175°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    32 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Penerangan terperinci
    Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-247 [B]
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    25µA @ 600V
  • Semasa - Purata Rectified (Io)
    15A