Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - FET, MOSFET - Single > APT60N60BCSG
Permintaan Quote
Melayu
4544664Image APT60N60BCSG.Microsemi
APT60N60BCSG
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    APT60N60BCSG
  • Penerangan
    MOSFET N-CH 600V 60A TO-247
  • Model ECAD
  • VGS (th) (Max) @ Id
    3.9V @ 3mA
  • VGS (Max)
    ±30V
  • Teknologi
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-247 [B]
  • Siri
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    45 mOhm @ 44A, 10V
  • Kuasa Penyebaran (Max)
    431W (Tc)
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-247-3
  • Nama lain
    APT60N60BCSGMI
    APT60N60BCSGMI-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds
    7200pF @ 25V
  • Gate Charge (QG) (Max) @ VGS
    190nC @ 10V
  • Jenis FET
    N-Channel
  • FET Ciri
  • Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Parit untuk Source Voltan (Vdss)
    600V
  • Penerangan terperinci
    N-Channel 600V 60A (Tc) 431W (Tc) Through Hole TO-247 [B]
  • Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C
    60A (Tc)