Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - FET, MOSFET - Single > APT60N60SCSG
Permintaan Quote
Melayu
4918155Image APT60N60SCSG.Microsemi
APT60N60SCSG
Dalam stok
30+
  • Nombor Bahagian
    APT60N60SCSG
  • Penerangan
    MOSFET N-CH 600V 60A D3PAK
  • Model ECAD
  • VGS (th) (Max) @ Id
    3.9V @ 3mA
  • VGS (Max)
    ±30V
  • Teknologi
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pembekal Peranti Pakej
    D3Pak
  • Siri
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    45 mOhm @ 44A, 10V
  • Kuasa Penyebaran (Max)
    431W (Tc)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds
    7200pF @ 25V
  • Gate Charge (QG) (Max) @ VGS
    190nC @ 10V
  • Jenis FET
    N-Channel
  • FET Ciri
    Super Junction
  • Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Parit untuk Source Voltan (Vdss)
    600V
  • Penerangan terperinci
    N-Channel 600V 60A (Tc) 431W (Tc) Surface Mount D3Pak
  • Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C
    60A (Tc)