Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > APT60S20B2CTG
Permintaan Quote
Melayu
6153955Image APT60S20B2CTG.Microsemi
APT60S20B2CTG
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    APT60S20B2CTG
  • Penerangan
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TMAX
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    900mV @ 60A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    200V
  • Pembekal Peranti Pakej
    T-MAX™ [B2]
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    55ns
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-247-3 Variant
  • Nama lain
    APT60S20B2CTGMI
    APT60S20B2CTGMI-ND
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Schottky
  • Konfigurasi diod
    1 Pair Common Cathode
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 75A Through Hole TO-247-3 Variant
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    1mA @ 200V
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    75A