Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD5015-12MB
Permintaan Quote
Melayu
6422156Image OD5015-12MB.Orion Fans
OD5015-12MB
  • Nombor Bahagian
    OD5015-12MB
  • Penerangan
    FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    15.00mm
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    2 Wire Leads
  • Tekanan statik
  • Saiz / Dimensi
    Square - 50mm L x 50mm H
  • Siri
    OD5015
  • RPM
  • Nama lain
    OD5015-12MBX
    OD501512MB
  • Suhu Operasi
  • Noise
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Frame
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Bahan - Blade
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
  • Jenis galas
    Ball
  • kelulusan
    UR
  • Air Flow
OD5015-12MB01A
OD5015-12MB01A
Penerangan: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE