Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD5015-12MSS02A
Permintaan Quote
Melayu
6492675Image OD5015-12MSS02A.Orion Fans
OD5015-12MSS02A
  • Nombor Bahagian
    OD5015-12MSS02A
  • Penerangan
    FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    15.00mm
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    3 Wire Leads
  • Tekanan statik
  • Saiz / Dimensi
    Square - 50mm L x 50mm H