Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD5015-12MS
Permintaan Quote
Melayu
2700720Image OD5015-12MS.Orion Fans
OD5015-12MS
  • Nombor Bahagian
    OD5015-12MS
  • Penerangan
    FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    15.00mm
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    2 Wire Leads
  • Tekanan statik
  • Saiz / Dimensi
    Square - 50mm L x 50mm H